BËHU NDRYSHIMI QË DO TË JESH PËR BOTËN!

Mirësevini në web-faqen time! Unë dëshiroj tju inspiroj të jetoni jetën tuaj të ëndrrave,
të keni një familje të lumtur dhe të jeni të suksesshme në karrierën tuaj.

Add Your Heading Text Here

Ledi Vokshi

Unë jam një Artiste Shqiptare e rritur në New York, nënë e 2 djemve të vegjël dhe një sipërmarrëse e apasionuar. Në profilin tim unë transmetoj vlerat e jetës, rëndësinë e të punuarit fort dhe të jetuarit çdo ditë në maksimum! Në jetën time të përditshme, unë i frymëzoj femrat të arrijnë qëllimet e tyre dhe të jenë model për veten dhe familjet e tyre.

 

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.46.55

NJË BEBE TJETËR

Mësoni rreth eksperiencës time të lindjes së baby Jaden gjatë periudhës së Covid 19

WhatsApp-Image-2020-09-15-at-19.50.29-e1600193603358

NËNË NË KARRIERË

Si një nënë sippërmarrëse unë ndaj me ju eksperiencën time sesi të organizoj kohën dhe kujdesem për 2 djemtë e mi!

Optimized-0T4A5838-Edit

AIDAN TAKON JADEN...

Cilat janë sfidat e të rriturit 2 djem, si sillet Aidan me vëllain e tij dhe çfarë u them në mënyrë që të mos kenë xhelozi?

Rregjistrohu në buletinin informativ

Vendos adresën tënde të email dhe merr njoftimet më të fundit

Më ndiqni në Instagram @ledivokshi

Termat e privatësisë

Kushtet e faqes

Të gjitha të drejtat e rezevuara Ledi Vokshi 2020